Odkvapový systém

Lindab Rainline | odkvapový systém

Lindab Rainline je dokonalý odkvapový systém, ktorý ponúka najvyššiu kvalitu, kombináciu flexibility a jednoduchej montáže. Keďže je vyrobený z excelentnej švédskej ocele s hustotou pozinkovania 275 g/m2, s obojstrannou ochrannou vrstvou, výborným spôsobom kombinuje vlastnosti ako sú stabilita, odolnosť voči korózií a poveternostným vplyvom a prirodzene trvanlivá a atraktívna farebná stálosť.

Systém Lindab Rainline sa skladá z množstva prvkov, ktoré sú potrebné pre dokonalé odvodnenie striech. Jednotlivé časti do seba ľahko zapadnú a jednoduchým zaklapnutím tak vytvoríte ucelený odvodňovací systém bez použitia lepidiel alebo ďalších pomocných materiálov.

nordskogen_03.jpg sendvich.jpg

Lindab Rainline je v ponuke v 3 rozmeroch poloblúkového tvaru (125/87; 150/100; 190/120), ale aj odkvapový systém štvorcového prierezu.

Dostupná farebná škála produktov Lindab pristane rovnako rodinným domom, ako aj priemyselným budovám, či panelákom. Vďaka najširšej palete farieb odkvapového systému na slovenskom trhu (10 odtieňov) , ľahko zladíte fasádu Vášho domu či už s odkvapovým alebo strešným systémom. Akokoľvek sa rozhodnete farebne nakombinovať jednotlivé časti budovy, náš systém Vám to umožní. Je to len otázka vkusu.

30-ročná záruka:
Na všetky produkty odkvapového systému Lindab Rainline poskytujeme 30-ročnú záruku proti vzniku korózie alebo výrobnú chybu, ktorá by mala priamy vplyv na funkčnosť