O nás

V Lindabe sa snažíme neustále prinášať vylepšenia a novinky v rámci našich produktov, procesov, systémov alebo konkrétnych riešení, či už ide o zákazníka alebo partnera. Zjednodušujeme výstavbu a pomáhame vytvárať zdravú vnútornú klímu. Snažíme sa eliminovať zdroje a šetriť životné procesy, čím prinášame našim zákazníkom lepší pocit a benefit pre spoločnosť.

Našou víziou, optimálny komfort, je dosiahnuť čo najlepšie vnútorné prostredie, kde čerstvý vzduch je prirodzenou a základnou požiadavkou. So zanietením a vedomosťami posilňujeme naše úsilie ponúknuť to najlepšie riešenie pre vnútornú klímu u zdravých, trvácnych stavbách a budovách.

Lindab Group dosiahol v roku 2014 tržby vo výške 7.003 SEK a je zastúpený v 32 krajinách, kde zamestnáva približne 4600 zamestnancov. Hlavným zameraním trhu je nebytová výstavba, čo predstavuje 80% predaja, zatiaľ čo rezidenčný segment reprezentuje 20%. V roku 2014 severný trh predstavoval 46%-ný podiel, krajiny strednej a východnej Európy plus krajiny bývalého Sovietskeho zväzu tvorili 21%, zapadaná Európa mala 30% podiel a zvyšné krajiny predstavovali 3% z celkového predaja.

Spoločnosť je zalistovaná na štokholmskej burze Nasdaq OMX Nordic, pod burzovým symbolom LIAB.

Spoločnosť Lindab má svoje zameranie v rôznych oblastiach a smeroch. Ponúka systémy určené pre priemysel, ale aj rezidenčne stavby, haly ako aj systémy vzduchotechniky. Bezchybný certifikovaný výrobný proces, kvalitný vstupný materiál, špičkové výrobky a spokojní zákazníci su výsledkom dlhoročných skúsenosti a spoľahlivosti pod značkou Lindab.

dsc_0052new.jpg
fabrikboliden.jpg
lindab_budova.jpg